Office 365
Nedir?

Office 365

Dosya Paylaşımı

Hemen her yerden belgeler üzerinde birlikte çalışınBelgeler her zaman güncelliğini korur ve Word, PowerPoint, Excel ve OneNote dosyalarının en son ana kopyasına herkes erişebilir.
Ekip çalışmasını basitleştirmeye yardımcı olmak için, BT'nin yardımı olmadan Outlook'tan kolayca yeni bir ekip klasörü oluşturun.

Müşterilerle ve iş ortaklarıyla paylaşınE-postayla birçok kopya göndermek zorunda kalmadan herkesi bilgilendirmek için, kuruluşunuzun dışındaki kişileri çevrimiçi ortamda dosyalara erişmeye davet edin.
Kimin neleri görebileceği sizin denetiminizde olduğundan, güvenle paylaşabilirsiniz.
SkyDrive Pro'nuzdaki Benimle paylaşılan görünümüyle, başkalarının sizinle paylaştığı belgeleri kolayca bulun.

Ekiplerinizin eşitlenmesini sağlayınYalnızca ekip üyelerinin erişebildiği projeye özel bir posta kutusuyla, proje e-postalarını ve paylaşılan belgeleri tek bir yerde bir arada tutun; böylelikle gerek duyduğunuz belgeleri arayarak zaman kaybetmezsiniz.
Herkesin bilgi sahibi olabilmesi için, açıklamaları ve durum güncelleştirmelerini rahatça ekleyin, yanıtlayın ve izleyin.
Ekipte birlik sağlamak ve projeye hız kazandırmak için fikirleri bloglar ve wiki'lerle paylaşın.

Önemli belgeleri depolayın ve düzenleyinNerede çalışıyor olurlarsa olsunlar herkesin gereken malzemelere sahip olduğundan emin olmak için, belgelere ve iş bilgilerine neredeyse her yerden erişilebilmesini sağlayacak merkezi bir konum oluşturun.
Daha verimli çalışmanıza katkıda bulunması için sitelerinizi işleve, projeye veya ekibe göre gruplandırın.
Her yerden erişebilmek için kişisel belgelerinizi bulutta depolayın. Bu belgeleri, kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki kişilerle kolayca paylaşın, her dosyayı kimlerin görebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin ve bunları eşitleyin.

Projeleri yönetmek için bir ekip sitesi kullanınGerçek zamanda diğerleriyle raporlar, teklifler, takvimler ve bütçeler oluşturun, düzenleyin ve gözden geçirin.
Ekibe görevler atayın ve projelerin ilerlemesini izlemeye yardımcı olmak üzere bunlara bir zaman çizelgesinde bakın.
Ekip sitesine kimin erişimi olduğunu yönetin. Otomatik ilkeler, hak koruması ve arşivleme ekip malzemelerinizin korunmasına yardımcı olur.

Kuruluşunuzda sosyal ağın gücünden yararlanınHaber Akışınızda yer alan belirli belgelerin, sitelerin ve kişilerin sürekli güncelleştirmelerini alın.
Haber Akışınıza otomatik olarak teslim edilen en son sosyal ağ güncelleştirmeleriyle iş arkadaşlarınızla ilgili bilgi sahibi olun ve onlarla bağlantıyı sürdürün.
Belgelerinizi çevrimiçi olarak yönetmek için kendi sitenizi kullanın. Sadece seçtiğiniz şeyi paylaşın.