Office 365
Nedir?

Office 365

Office ve Office 365

Kendi koşullarınıza göre OfficeOffice artık, çalıştığınız yerden bağımsız olarak üretken ve bağlı kalmanız için çok daha fazla yol sunan bir abonelik hizmetidir. Office aboneliğiyle, güvendiğiniz uygulamaların (Word, PowerPoint, Excel ve diğerleri) her zaman en son sürümüne sahip olacağınızdan ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda belgelerinize erişim sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Çoğu Office 365 planı, Office uygulamalarına ve diğer birçok bulut hizmetine web tabanlı erişim olanağının yanı sıra Office'in en son masaüstü sürümünü de içerir. Önceki Office sürümleriyle* çalışan Office 365 planları da mevcuttur ve bu sayede ticari sınıf e-posta, HD video konferans ve dosya paylaşımı gibi zengin Office 365 bulut hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Her zaman en son sürüme sahip olunGüncelleştirmelerin Office'te bir hizmet gibi otomatik olması sayesinde, bilgisayarınızda Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access ve Lync gibi güvendiğiniz araçların her zaman en yeni sürümüne sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mobil Özgürlük Abonelik halinde Office, tüm desteklenen aygıtlarınıza hızlı bir şekilde yüklenir ve eski Office sürümünüzü kaldırmanız gerekmez.

Tüm dosyaların (bilgisayarınızdaki dosyaların bile) otomatik olarak çevrimiçi kaydedilmesi sayesinde hareket halindeyken en yeni sürümünüze erişmek, düzenlemek ve paylaşmak kolaydır.

Tüm cihazlarınız genelinde Office özgürlüğüOffice'i en çok beş bilgisayarınıza, Mac sisteminize veya tabletinize yükleyebilir ve gerektiği anda yüklemeyi yeni cihazlara kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Tüm cihazlarda Office Office uygulamalarınıza birden fazla cihazdan erişim sağlanabilmesi, istediğiniz her yerden çalışma özgürlüğünü ve esnekliğini size kazandırır.

Bilgisayarınızın başında olmadığınızda, İsteğe Bağlı Office ile Windows 7 veya Windows 8 çalıştıran Internet'e bağlı herhangi bir bilgisayara saniyeler içinde Office akışı sağlayabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Office'iniz bulut ortamındaUygulamalarınız, belgeleriniz ve hatta kişiselleştirilmiş ayarlarınız sizinle birlikte dolaşır. Anında erişim için hesabınızda oturum açın ve hemen işe koyulun.

Hızlı ve akıcı arabirim en önemli belgelerinizi, uygulamalarınızı ve kişileri ön plana çıkarır.

Dokunma teknolojisi, fare, klayve ya da kalem kullanarak en iyi şekilde çalışmanızı sağlayacak fikirleri yakalayın.