Office 365
Nedir?

Office 365

TeknoData Bilgi Teknolojileri Hakkında

TeknoData, hızla büyüyen Bilgi Teknolojileri sektöründe uzmanlıkları, tecrübesi ve dinamik kadrosu ile öne çıkan bir BT şirketidir. Her sektörde küçük, orta ve kurumsallaşmış işletmeler için akıllı BT çözümleri sunma konusunda bir lider olarak büyümekteyiz. Bu güne kadar müşterilerimizin ana faaliyet alanlarının işlevleriyle iletişim kurmamızı sağlayan uzmanlığımız sayesinde sadık müşterilerden oluşan geniş bir portfolyo oluşturduk. Bir dizi endüstri kuruluşu tarafından kabul gören hem müşteri servisi hem de hizmet sunumunda sürekli yeni hedeflere ulaşmaktayız. Öncü çözümler sunan rakipsiz markamız, teknik uzmanlığımız müşterilerimizin var olan BT altyapılarını aerodinamikleştirirken onların ana faaliyet alanlarına yoğunlaşmalarını sağlamaktadır. TeknoData Ankara merkezli olup %100 Türk sermayeyle işletilen bir şirkettir.

BT Çözümleri BölümlerimizŞirketimizin ilk kuruluşundan itibaren TeknoData, küçük, orta ve kurumsallaşmış işletmelere sunulan uzman BT çözümlerinde bir eksiklik olduğunu saptamıştır. Uzman BT profesyonellerine ulaşmamış birçok kaynak tespit etmiş durumdayız ve bu kaynaklar sadece multi milyon dolarlık BT bütçeli büyük kurumsal şirketler için erişilebilir durumdadır. Birçok işletme kötü bir şekilde eğitilmiş ve/veya BT altyapılarını yanlış bir şekilde yapılandırarak şirkete uzun vadede çok fazla para kaybettiren tecrübesiz danışmanlarla çalışmaktadır. Bizim müşterilerimiz ise bizim aracılığımızla maliyetinin çok altında sektördeki iyi eğitilmiş ve oldukça tecrübeli profesyonellere erişebilmektedirler. Tecrübeli ve bilgili takımımızın müşteri yöneticileri, mühendisleri ve müşteri hizmet personeli işletmeniz için değerli bir kazanç olacaktır. Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için bu web sitesinin “Hizmetler” bölümünü ziyaret edin.

VizyonumuzTeknoData Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. ‘nin vizyonu, sektörde en fazla saygı duyulan , teknik ve mesleki anlamda öncülük yapan, müşterilerine en iyi hizmeti, en son teknoloji ve bilgi deneyimiyle veren, tecrübeli ve profesyonel uzman ekibiyle işinizin aksamadan devamını sağlayan firma olmaktır.

Temel DeğerlerimizMüşterilerimizin beklentilerini aşmak
Herzaman müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çaba gösteririz.
Dürüstlük & Doğruluk
İşlerimizi her zaman, dürüstlük, doğruluk ve etik ilkeler çerçevesinde yaparız.
Sorumluluk
Birey veya takım olarak aldığımız action ve sonuçlarını bilerek hareket ederiz.
Saygı
Biz kendimize nasıl davranılmasından hoşlanıyorsak diğer insanlara da öyle davranırız..
Mükemmel ekip çalışması
Personelimiz birbirine bağlı ve tutukulu bir ekip çalışması izler.
Hızlı değişim
Gelişen ve değişen sektörü yakından takip ederiz ve uyum sağlarız.